ru en ua
Графік роботи: 11:00 - 23:00
Київ, вул. Велика Васильківська, 36
Доставка і бронювання:
0
0

Знижка на день народження дарує Georgian House

Знижка на день народження дарує Georgian House
23/11/2019

Знижки в день народження

Про щедрість і привітність грузинського народу відомо всім - столи ломляться від різноманітності страв, вино рікою, а господар будинку приймає всіх гостей без винятку теплими обіймами! Саме тому Georgian House гостинно запрошує вас святкувати День Народження в Грузинському будинку на вул.Велика Васильківській, 36.

смачні грузинські страви і справжні грузинські вина, сучасний інтер'єр, розташування в центрі Києва - це ж ще не все, що ми для вас підготували. Кожен іменинник отримує знижку на проведення святкового банкету 15%, а також десерт в подарунок.

Крім того, Georgian House із задоволенням пропонує проведення дитячого свята. Тематичне оформлення з улюбленими героями дитини, розваги з аніматором, фотограф, смачний торт - запорука кращого свята для самих маленьких іменинників Georgian House. А майстер-клас з приготування хачапурі або хінкалі, де наш кухар розкриє секрети смаку страв, особливо подобається дітям, тому що після приготування звичайно ж дегустація власноруч приготованих шедеврів.

Покладіться на наших фахівців - дзвоніть нам за телефоном +38 (097) 662 67 67 і ми візьмемо всі турботи по підготовці на себе, щоб ви і ваші гості насолоджувалися незабутнім святом.