ru en ua
Графік роботи: 11:00 - 23:00
Київ, вул. Велика Васильківська, 36
Доставка і бронювання:
0
0

Сертифікат від Georgian House

Сертифікат від Georgian House
10/12/2019

Подаруй смачне задоволення близьким в ресторані Georgian House!

Свято найближчих друзів вже зовсім близько або просто йдете в гості на вихідних до знайомих, або хочете зробити приємність батькам або вашої улюбленої другій половинці, і тому зараз раз ламаєте собі голову, чим би таким корисним і незвичайним їх здивувати? Досить роздумів, тому що ми вже подбали про найкращі подарунки замість вас. Смачне задоволення - ось кращий варіант. Саме тому в грузинському ресторані Georgian House ви можете придбати подарункові сертифікати на 200 грн., 300 грн. і 500 грн. Ніяких обмежень за віком, днем тижня або при замовленні страв або напоїв * - вибирайте будь-які смачні позиції по нашого меню. Ми вас запевняємо, кожен оцінить і буде вам вдячний за такий подарунок.

Сертифікат також діє при замовленні страв через власну службу доставки Georgian House, необхідно лише попередити менеджера про наявність сертифіката і його суму, а при отриманні замовлення, віддати його нашому кур'єру.

* Після замовлення страв в ресторані обов'язково повідомте офіціантові про наявність у вас сертифіката з зазначеним на ньому номіналом.

Купити сертифікати можна в ресторані за адресою вул.Велика Васильківська, 36.

Вибирайте краще, вибирайте найсмачніше в Georgian House!