ru en ua
Графік роботи: 11:00 - 23:00
Київ, вул. Велика Васильківська, 36
Доставка і бронювання:
0
0

Новорічний корпоратив в ресторані Georgian House

Новорічний корпоратив в Georgian House
05/12/2018

Новорічний корпоратив - дружний колектив

У кожному з нас живе дитина, який так і чекає чарівництва, а воно найгостріше відчувається перед Новим роком. Напередодні свят так хочеться відпочити і провести час з коханими. Але не варто забувати, що в коло близьких людей входять також і співробітники теж, адже більшу частину часу ви проводите на роботі. І свята - це найкращий привід для зміцнення і згуртування колективу. Адже якщо на роботі панує спокійна дружня атмосфера, то і працювати хочеться. Планувати корпоратив краще заздалегідь, адже кращі місця бронюють першими.

Для цього вам необхідно:

-вирішити скільки людина буде присутній
-будет чи певний стиль
-вибрати оптимальний день для всіх

Вирішивши ці, на перший погляд прості, питання, можна вибирати заклад.

Воно повинно бути зручно територіально, зі смачною кухнею, з правильним обслуговуванням. Одним з таких закладів є грузинський ресторан в центрі Києва Georgian House.

Острівець Грузії - так часто називають ресторан постійні гості і не дарма, адже страви тут готують за сімейними грузинськими рецептами - хінкалі, хачапурі, страви з сулугуні та традиційним горіховим соусом.

Тут шанують традиції, тому в меню є окремий розділ з пісними стравами, пробуючи які розумієш, що піст - це не покарання. Хто не їстиме з задоволення хінкалі з грибами, лобіо, салат з запечених на мангалі овочів і навіть десерти?

Говорячи про країну виноградників, як можна забути про грузинському вині і чачі? Тут пригощають, наливають, дають пробувати кожному бажаючому.

І головне - місце знайдеться як для маленької компанії, так і для великої групи людей, адже Georgian House ділиться двома поверхами, а інтер'єр ресторану сучасний і дуже затишний.

Вибирайте Georgian House на вул. Великій Васильківській, 36 для ваших заходів і відмінний відпочинок вам забезпечений.

У вас є питання або хочете обговорити меню на ваше свято? Телефонуйте +38 (097) 662 67 67