ru en ua
Графік роботи: 11:00 - 23:00
Київ, вул. Велика Васильківська, 36
Доставка і бронювання:
0
0

Де поїсти хінкалі в Києві - Georgian House

Де поїсти хінкалі в Києві
17/12/2019

Де поїсти хінкалі в Києві

Якщо ви є справжнім поціновувачем смачною і якісною їжі, віддаєте перевагу тільки свежеприготовленную їжу,      любите  грузинську кухню, то ми пропонуємо відвідати наш високопрофесійний      ресторан. Саме тут ви зможете повністю задовольнити свої гастрономічні бажання, поїсти з апетитом,      смачно і ситно.

Переваги ресторану грузинської кухні
Напевно, багато різних місць громадського харчування пропонують      своїм клієнтам страви грузинської кухні , проте, хіба хтось може гарантувати їх сумлінність і      якість? спеціалізований  ресторан Грузинський Дім завжди радий гостям і пропонує      найкомфортніші та вигідні умови для вашого відпочинку:

1. Мережа ресторанів розташовується в різних куточках міста і ви самі вирішуєте, в який саме сьогодні підете.
2.     Затишні і тихі зали розташовують до спокійного і умиротворення проведення часу.
3. Шикарний інтер'єр та вишукані     елементи декору допоможуть кожному нашому гостю відчути весь колорит і красу чарівної Грузії.
4. На професійній     кухні трудяться висококваліфіковані дипломовані кухарі.
5. Всі використовувані продукти харчування купуються     щодня і мають відповідні сертифікати якості.
6. Страви грузинської кухні дивно смачні, ароматні і     ситні.
7. Ми пропонуємо послугу доставки.
8. Ціни завжди доступні для всіх наших відвідувачів.

На сьогоднішній день все більшою популярністю набувають класичні грузинські ласощі. Якщо у вас немає можливості      відвідати особисто наш ресторан, ми пропонуємо доставку хінкалі в Києві. це унікальне      традиційне блюдо допоможе вам повністю відчути всі особливості грузинської кухні . Соковиті, духмяні      і смачні хінкалі пахнуть різноманітними травами і натуральними спеціями. Така їжа не тільки дуже смачна, а й вельми      ситна.

Хінкалі від Georgian House  можна замовити на сімейний обід або вечерю, побалувати смачненьким     своїх друзів і близьких або самому отримати справжнє гастрономічне задоволення від трапези. Послугою доставки по         місту дуже часто користуються офісні співробітники, учасники різних тренінгів, курсів та інших заходів.     Вони просто не мають фізичної можливості побувати в нашому закладі. Спеціально для них і створена послуга доставки.     Страви повністю відповідають ресторанним замовленнями за інгредієнтами і зовнішнім виглядом. Ви завжди отримуєте своє замовлення в     найкоротші терміни і їжа обов'язково гаряча і смачна.

Будь-яку додаткову інформацію, консультацію, допомогу в оформлення доставки або замовлення столика ви можете отримати у адміністрації  грузинського дому. Зв'язатися з компетентними співробітниками можна за вказаними   контактними телефонами або за допомогою листування на офіційному сайті.

Ми завжди раді гостям і прагнемо створити максимально комфортні та вигідні умови для того, щоб ви сповна насолодилися справжньою      грузинською кухнею. приходьте особисто або оформляйте зручну і швидку доставку якісної і дуже смачною грузинській кухні.