Georgian House
грузинський ресторан

ჩვენი ტრადიციები

 

Georgian House – це маленький острів з грузинським характером і душею у самому центрі нашої столиці. Тут зібрані всі секрети традиційних страв і відтворені руками найкращих кухарів для того, щоб кожен гість хоча б на деякий час відчув атмосферність Грузії. Двері Грузинського Дому відкриті всього лиш з квітня 2016 року, але ми вже завоювали серця багатьох відвідувачів.

Georgian House – це перш за все сімейний ресторан для людей, які цінують затишок, смак і якість. На цих трьох китах і побудована філософія ресторану – смачні страви, якісне обслуговування та затишна атмосфера.

 
 
 

Час роботи

Безкоштовна доставка від 300 грн.

 

Понеділок - Неділя

11:00 - 23:00
 
 

Інтер'єр ресторану
Georgian House

რესტორნის ინტერიერი

 

Світлий просторий зал, дизайнерські меблі та вишукано накриті столи, які чекають своїх гостей, - ось що вперше ви побачите, зайшовши на поріг Georgian House.

Маємо дві зали, щоб ви могли самостійно обрати, де вам найкраще насолоджуватись смачними стравами – на першому поверсі біля вікна можна спостерігати за вулицею улюбленого міста, тут же на ваших очах кухар ліпить хінкалі, а поряд з ним у традиційній грузинській печі, тандир, народжується хліб Грузинського Дому.

Поверхом нижче маємо менший зал, з каміном та особливою атмосферою усамітнення та романтики. Georgian House налічує 19 столів і може одночасно прийняти майже 100 осіб.

Детальніше
 
 

Безкоштовна доставка
грузинської кухні

მიწოდება

 

Понеділок - Неділя

11:00 22:00

Безкоштовна доставка грузинських страв від Georgian House

 

Раді повідомити, що відтепер ви можете зробити замовлення страв з нашого ресторану і наша служби доставки привезе замовлення до вас додому, в офіс або за будь-якою вказаною адресою (в межах Києва).

Ви можете зробити замовлення за допомогою сайту, додавши ваші улюблені страви до кошику, або за телефоном служби доставки +38(093)662 67 67 ...

Детальніше
 
 
 

Відгуки гостей

მიმოხილვები