Знижка на День Народження

Знижки на день народження

Про щедрість та привітність грузинського народу відомо всім - столи ломляться від різноманіття страв, вино рікою, а хазяїн дому приймає всіх гостей без виключення теплими обіймами! Саме тому Georgian House гостинно запрошує вас святкувати День Народження в Грузинському домі на вул.Великій Васильківській,36.

Смачні грузинські страви та справжні грузинські вина,сучасний інтер’єр, розташування в центрі Києва – це ж іще не все, що ми для вас підготували. Кожен іменинник отримує знижку на проведення святкового банкету 15%, а також десерт у подарунок.

Окрім того, Georgian House із задоволенням пропонує вам проведення дитячого свята. Тематичне оформлення з улюбленими героями дитини, розваги з аніматором, фотограф, найсмачніший торт – запорука найкращого свята для найменших іменинників Georgian House. А майстер-клас з приготування хачапурі або хінкалі, де наш кухар розкриє секрети смаку страв, особливо подобається дітям, бо після приготування звичайно ж дегустація власноруч приготованих шедеврів.

Покладіться на наших професіоналів - дзвоніть нам за телефоном +38(097)662 67 67 і ми візьмемо всі клопоти з підготовки на себе, щоб ви та ваші гості насолоджувались незабутнім святом.