Сертифікат від Georgian House

Подаруй смачне задоволення близьким!

Свято найближчих друзів вже зовсім близько чи просто йдете в гості на вихідних до знайомих, або хочете зробити приємність батькам чи вашій коханій другій половинці, і тому зараз вкотре ламаєте собі голову, чим би таким корисним і незвичайним їх здивувати? Досить роздумів, бо ми вже подбали про найкращі подарунки замість вас. Смачне задоволення – ось найкращий варіант. Саме тому в грузинському ресторані Georgian House ви можете придбати подарункові сертифікати на 200 грн., 300 грн. та 500 грн. Жодних обмежень за віком, днем тижня чи при замовленні страв або напоїв* – обирайте будь-які смачні позиції з нашого меню. Ми вас запевняємо, кожен оцінить і буде вам вдячний за такий подарунок.

Сертифікат також діє при замовленні страв через власну службу доставки Georgian House, необхідно лише попередити менеджера про наявність сертифікату і його суму, а при отримані замовлення, віддати його нашому кур’єру.

*Після замовлення страв в ресторані обов’язково повідомте офіціантові про наявність у вас сертифіката із вказаним на ньому номіналом.

Придбати сертифікати можна в ресторані за адресою вул.Велика Васильківська, 36.

Обирайте найкраще, обирайте найсмачніше в Georgian House!