Безкоштовна доставка грузинських страв від Georgian House

Дорогі гості Georgian House!

Вам знайомі ситуації: перед святом безліч часу необхідно витратити на приготування страв, або гості незаплановано дзвонять у двері, чи просто хочеться смачненького в неділю вранці, а готувати чи їхати до улюбленого закладу зовсім нема бажання?

Гарячі духм’яні хачапурі, ароматні м’ясні (та й не тільки) хінкалі, грузинські закуски, звичайно ще й шашлик та люля-кебаб з різних видів м’яса, а на десерт чізкейк, відтепер необов’язково готувати самостійно або їхати в улюблений ресторан, щоб скуштувати. Доставка страв – ваш рятівник.

Відтепер в ресторані Georgian House ви можете зробити замовлення страв в розділі меню і наша служби доставки привезе замовлення до вас додому, в офіс або за будь-якою вказаною адресою (в межах Києва).

Доставляємо не тільки грузинські страви, а й напої: домашній компот, Pepsi, пиво або вино та інші– будь-що на ваш вибір.

Ви можете зробити замовлення за допомогою сайту, додавши ваші улюблені страви до кошику, або за телефоном служби доставки +38(093)662 67 67.

Після того, як ви зробите замовлення на сайті, менеджер ресторану Georgian House обов’язково зателефонує вам, щоб підтвердити замовлення і повідомить про приблизний час доставки.

Час очікування залежить від вашої адреси:

правий берег – до 90хв., лівий берег – до 120хв.

І найприємніше – доставка абсолютно безкоштовна* для всіх!

*мінімальна сума замовлення 300грн. Замовлення приймаються з 11.00 до 22.00


Знайти на карті